Потрфоліо Шемедюк Іоанна Олександрівна

Матеріал з Вікі ЦДПУ
Перейти до: навігація, пошукНазва навчальної теми

Художня культура козацької доби.Стиль бароко в українському мистецтві.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Художня культура та історія

Вік учнів, клас

10 клас, 16-17 років

Стислий опис проекту

Вчитель проводить бесіду на початку уроку для того щоб освіжити знання учнів які вони розглядали на попередньому уроці, які мали б вплив для розгляду теми уроку. Для того щоб локалізувати ці знання учні проходять невеличкий тест, згадують історичні факти даного періоду, головних діячі. Повязують цю інформацію з іншми предметами (історіє географіею). Потім вчитель розповідає тему уроку, загальну інформацію показуючи при цьому презентацію, де детально розглянуто загальні факти та архітектурні памятки. Учні задають питаня, проводиться дискусія. зроблено загальні висновки. На наступному уроці продовження теми, учні показують свої презентації де розповідають характерні риси періоду козацького бароко, роблять висновки, показують іллюстрації. Учні показують свої презентації та дискутують по питанням які в них виникли. На прикінці уроку вчитель дає учням невеликі тести, де вони можуть оцінити буклети один одного, крокоментувати свої враження. Вчитель оцінює буклети учнів з коментаріями учнів, та оцінює свою презентацію, чи сві основні питання були чітко розкритті і які питання виникають в учнів по темі. Також вчитель створює публікацію про методи навчання, для більш ефективної підготовки до уроку / "Публікація"метод навчання" та різні методи для актуалізації діяльності учнів / "Док для спільного редагування" та створює електороні заклвдки для більш швидкого використання електорних ресурсів./ "Колекція закладок"

План вивчення теми

/ "План вивчення теми"

Оцінювання

Для оцінення знань та навичок учнів. вчитель проводить такі форми та інструменти оцінення. / "Форма оцінення учнів. роб." Сворено електрону таблицю де висвітлено враження та знання очнів по темі / "Електрона таблиця" Створено документ для адаптації оцінювання для віку учнів. / "Адаптування форми оцінювання" / "інструмент оцінювання" Для оцінення своєї діяльності вчитель проводить таці форми оцінення / "оцінювання презентації"

Діяльність учнів та вчителя

Вчитель за допомогою розповіді- мандрівки нагадує учням історичні деталі даного періоду (на межі XVI i XVII), освіжає набуті раніше знання. Вчитель нагадує учням інформацію яку вони розглядали на попередньому уроці, проводить тест / "тест" для перевірки цих знань. Вчитель за допомогою презентації / "Презентація вчителя розповідає учням роль козацької доби на українську культуру. Вчитель використовує різні форми для зацікавлення учнів./ "Док для спільного редагування". Учні з вчителем визначають, що таке козацька доба і які художні стилі характерні для цього періоду. Учні розповідають біографію козаків, які зробили великий вклад в художню культуру України. Учні ознайомлюються з художнім образом «Козака Мамая», який був характерним символом сміливого козака для даного періоду. Учні створюють буклети де описують інформацію по заданій темі та розповідають іншим цчням цікаву інформацію про період козацького бароко. В кінці уроку учні проходять тест для визначення набутих знань та оцінюють буклети / "Буклет учня" один одного, коментуючи що їм сподобалось, а що ні.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Шемедюк Іоанна Олександрівна

Фах, навчальний предмет

музичне мистецтво

Навчальний заклад

ЦДПУ ім.В.Винниченка

Місто\село, район, область

м. Кропивницький, Кіровоградська обл.

Контактні дані

0669826465

Відомості про тренінг

В блозі висвітлено загальні враження від тренінгу интел."БЛОГ"

Дати проведення тренінгу

з 5 по 9 лютого 2018 року

Місце проведення тренінгу

м. Кропивницький, Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Тренери

П.І.Андронатій