Обробка зображень та мультимедіа. І підгрупа. 2018р.

Матеріал з Вікі ЦДПУ
Перейти до: навігація, пошук

ArrowRommar.png Назад



Лабораторна робота №2

Студент Л. р. №2 I місце II місце III місце
Старобор Ігор Лабараторна робота №2 Сиволап Олександр Філоненко Євгеній Мусенко Костянтин
Філоненко Євгеній Лабараторна робота №2 Пузікова Тетяна Сиволап Олександр Мусенко Костянтин
Дон Тетяна Лабораторна робота №2 Пузікова Тетяна Сиволап Олександр Літвінов Антон
Пузікова Тетяна Лабораторна робота №2 Дюков Євген Філоненко Євгеній Нога Антон
Сиволап Олександр Лабораторна робота №2 Літвінов Антон Старобор Ігор Мусенко Костянтин
Нога Антон Лабораторна робота №2 Сиволап Олександр Євенко Євгеній Літвінов Антон
Дюков Євген Лабораторна робота №2 Пузікова Тетяна Євенко Євгеній Філоненко Євгеній
Мусенко Костянтин Лабораторна робота №2 Євенко Євгеній Філоненко Євгеній Сиволап Олександр
Літвінов Антон Лабораторна робота №2 Сиволап Олександр Старобор Ігор Нога Антон
Богдан Сергій Лабораторна робота №2 Сиволап Олександр Нога Антон Євенко Євгеній
Галушка Антон Лабораторна робота №2 Сиволап Олександр Філоненко Євгеній Мусенко Костянтин
Євенко Євгеній Лабораторна робота №2 Мусенко Костянтин Дюков Євген Нога Антон
Чуєнко Юрій Лабораторна робота №2 Старобор Ігор Філоненко Євгеній Мусенко Костянтин
Бородач Віталій Лабараторна робота №2 Сиволап Олександр Філоненко Євгеній Мусенко Костянтин
Горбач Костя Лабараторна робота №2 Дон Тетяна Чуєнко Юрій Бородач Віталій

Лабораторна робота №3

Студент Л. р. №3 I місце II місце III місце
Дон Тетяна Лабораторна робота №3 Старобор Ігор Філоненко Євгеній Дюков Євген
Мусенко Костянтин Лабораторна робота №3 Дон Тетяна Сиволап Олександр Богдан Сергій
Старобор Ігор Лабораторна робота №3 Сиволап Олександр Філоненко Євгеній Дон Тетяна
Сиволап Олександр Лабораторна робота №3 Старобор Ігор Мусенко Костянтин Дон Тетяна
Дюков Євген Лабораторна робота №3 Пузікова Тетяна Євенко Євгеній Філоненко Євгеній
Філоненко Євгеній Лабораторна робота №3 Старобор Ігор Пузікова Тетяна Дон Тетяна
Євенко Євгеній Лабораторна робота №3 Старобор Ігор Дюков Євген Дон Тетяна
Нога Антон Лабораторна робота №3 Старобор Ігор Богдан Сергій Пузікова Тетяна
Пузікова Тетяна Лабораторна робота №3 Дюков Євген Філоненко Євгеній Нога Антон
Літвінов Антон Лабораторна робота №3 Старобор Ігор Дон Тетяна Мусенко Костянтин
Богдан Сергій Лабораторна робота №3 Старобор Ігор Нога Антон Дон Тетяна
Чуєнко Юрій Лабораторна робота №3 Старобор Ігор Мусенко Костянтин Дон Тетяна
Галушка Антон Лабораторна робота №3 Старобор Ігор Мусенко Костянтин Дон Тетяна
Бородач Віталій Лабораторна робота №3 Дон Тетяна Сиволап Олександр Богдан Сергій
Горбач Костя Лабораторна робота №3 Галушка Антон Бородач Віталій Чуєнко Юрій

Лабораторна робота №4

Студент Л. р. №4 I місце II місце III місце
Дон Тетяна Лабораторна робота №4 Старобор Ігор Дюков Євген Пузікова Тетяна
Мусенко Костянтин Лабораторна робота №4 Богдан Сергій Старобор Ігор Сиволап Олександр
Старобор Ігор Лабораторна робота №4 Сиволап Олександр Філоненко Євгеній Богдан Сергій
Сиволап Олександр Лабораторна робота №4 Літвінов Антон Старобор Ігор Євенко Євгеній
Євенко Євгеній Лабораторна робота №4 Нога Антон Сиволап Олександр Мусенко Костянтин
Богдан Сергій Лабораторна робота №4 Сиволап Олександр Пузікова Тетяна Нога Антон
Нога Антон Лабораторна робота №4 Сиволап Олександр Пузікова Тетяна Богдан Сергій
Літвінов Антон Лабораторна робота №4 Сиволап Олександр Євенко Євгеній Мусенко Костянтин
Пузікова Тетяна Лабораторна робота №4 Богдан Сергій Нога Антон Філоненко Євгеній
Філоненко Євгеній Лабораторна робота №4 Старобор Ігор Пузікова Тетяна Сиволап Олександр
Дюков Євген Лабораторна робота №4 Пузікова Тетяна Горбач Костя Дон Тетяна
Чуєнко Юрій Лабораторна робота №4 Старобор Ігор Філоненко Євгеній Сиволап Олександр
Бородач Віталій Лабораторна робота №4 Літвінов Антон Старобор Ігор Євенко Євгеній
Горбач Костя Лабораторна робота №4 Роман Дмитро Бородач Віталій Чуєнко Юрій

Лабораторна робота №5

Студент Л. р. №5 I місце II місце III місце
Дон Тетяна Лабораторна робота №5 Пузікова Тетяна Бородач Віталій Літвінов Антон
Мусенко Костянтин Лабораторна робота №5 Пузікова Тетяна Літвінов Антон Старобор Ігор
Старобор Ігор Лабораторна робота №5 Богдан Сергій Сиволап Олександр Нога Антон
Сиволап Олександр Лабораторна робота №5 Літвінов Антон Богдан Сергій Старобор Ігор
Нога Антон Лабораторна робота №5 Сиволап Олександр Богдан Сергій Пузікова Тетяна
Євенко Євгеній Лабораторна робота №5 Дюков Євген Філоненко Євгеній Старобор_Ігор
Філоненко Євгеній Лабораторна робота №5 Богдан Сергій Пузікова Тетяна Сиволап Олександр
Пузікова Тетяна Лабораторна робота №5 Дюков Євген Богдан Сергій Нога Антон
Дюков Євген Лабораторна робота №5 Горбач Костя Пузікова Тетяна Євенко Євгеній
Богдан Сергій Лабораторна робота №5 Літвінов Антон Нога Антон Пузікова Тетяна
Горбач Костя Лабораторна робота №5 Пузікова Тетяна Дюков Євген Філоненко Євгеній
Літвінов Антон Лабораторна робота №5 Богдан Сергій Cиволап Олександр Старобор Ігор
Бородач Віталій Лабораторна робота №5 Мусенко Костянтин Богдан Сергій Старобор Ігор
Чуєнко Юрій Лабораторна робота №5 Старобор Ігор Філоненко Євгеній Сиволап Олександр


Лабораторна робота №6

Студент Л. р. №6 I місце II місце III місце
Дон Тетяна Лабораторна робота №6 Мусенко Костянтин Горбач Костя Нога Антон
Мусенко Костянтин Лабораторна робота №6 Філоненко Євгеній Євенко Євгеній Сиволап Олександр
Сиволап Олександр Лабораторна робота №6 Євенко Євгеній Богдан Сергій Нога Антон
Філоненко Євгеній Лабораторна робота №6 Дюков Євген Євенко Євгеній Пузікова Тетяна
Нога Антон Лабораторна робота №6 Сиволап Олександр Євенко Євгеній Пузікова Тетяна
Пузікова Тетяна Лабораторна робота №6 Дюков Євген Нога Антон Філоненко Євгеній
Дюков Євген Лабораторна робота №6 Пузікова Тетяна Горбач Костя Філоненко Євгеній
Богдан Сергій Лабораторна робота №6 Сиволап Олександр Євенко Євгеній Літвінов Антон
Євенко Євгеній Лабораторна робота №6 Богдан Сергій Нога Антон Дюков Євген
Горбач Костя Лабораторна робота №6 Дюков Євген Пузікова Тетяна Філоненко Євгеній
Старобор Ігор Лабораторна робота №6 Літвінов Антон Сиволап Олександр Богдан Сергій
Літвінов Антон Лабораторна робота №6 Сиволап Олександр Пузікова Тетяна Богдан Сергій
Бородач Віталій Лабораторна робота №6 Сиволап Олександр Євенко Євгеній Літвінов Антон
Чуєнко Юрій Лабораторна робота №6 Старобор Ігор Філоненко Євгеній Сиволап Олександр

Лабораторна робота №7

Студент Л. р. №7 I місце II місце III місце
Дон Тетяна Лабораторна робота №7 --- --- ---
Мусенко Костянтин Лабораторна робота №7 --- --- ---
Бородач Віталій Лабораторна робота №7 --- --- ---
Нога Антон Лабораторна робота №7 --- --- ---
Пузікова Тетяна Лабораторна робота №7 --- --- ---
Сиволап Олександр Лабораторна робота №7 --- --- ---
Дюков Євген Лабораторна робота №7 --- --- ---
Філоненко Євгеній Лабораторна робота №7 --- --- ---
Богдан Сергій Лабораторна робота №7 --- --- ---
Старобор Ігор Лабораторна робота №6 --- --- ----
Літвінов Антон Лабораторна робота №7 --- --- ----
Горбач Костя (ДЕМО)Лабораторна робота №7 --- --- ----