Обговорення:Стаття до проекту "Інформаційне суспільство", Шиян Вікторія

Матеріал з Вікі ЦДПУ
Перейти до: навігація, пошук

Дана стаття написана на актуальну для 21 століття тему "Інформаційне суспільство". Автор добре знає проблему, уміє формулювати наукові і практичні завдання. Стаття є корисною для студентів та вчителів, адже значна увага приділяється використанню ІКТ у навчанні. Робота акуратно оформлена, написана грамотною мовою, добре читається і сприймається. Проте стаття не має аргументованих та переконливих висновків автора.--Філімонова В.В. (обговорення) 16:28, 17 лютого 2017 (EET)

Дякую за інформативну та актуальну для сьогодення статтю, Вікторія Шиян. Приємно бачити гарний підхід у вивченні подібних тем. Інформація викладена досить стисло та лаконічно, що дає можливість запам'ятати матеріал без складнощів. Також хотілось би відмітити цікавість даної статті, присутність деяких фактів робить читання роботи більш цікавим та приємним. Проте, хотілось би побачити логічність завершенність думки. Бажаю вам успіхів у вашій науковій роботі та наснаги при вивченні подібних питань. Вітченко В. М.

Запропонована стаття є гарним приводом для сучасного вчителя задуматися над питанням: "Що ж зробить мій урок більш цікавим?". Найголовнішою перевагою публікації є те, що автор пропонує нам відповідь - інформаційні технології. У стислій формі Вікторії Шиян вдалося висвітлити усі переваги залучення учня до інформаційного простору. Запропоноване питання може стати гарним підгрунтям для більш детального дослідження особливостей освітнього процесу в інформаційному суспільстві. Найближчим часом сподіваємось ознайомитись із подальшим публікаціями автора на наявну тему. --Талалай І.В. (обговорення) 22:59, 23 лютого 2017 (EET)

Вікторія Юріївна, дякую за вашу статтю. Було цікаво прочитати вашу точку зору з цього питання. Чекаємо Ваших наступних статей! --  Бабенко О. О. (обговорення)

Дана стаття розрахована на аудиторію вчителів та батьків і висвітлює важливість технологій у сучасному світі. Автор стисло та лаконічно розкриває тему та подіє матеріал у зручній формі. Ми радимо не зупинятися на досягнутих відкриттях так досліджувати інформаційне суспільство далі. --Самойленко А.О. (обговорення) 05:16, 17 березня 2017 (EET)

Хочу виразити подяку за статтю. Обрана тема є актуальною як для вчителів, так і для батьків. Технології дійсно важливі у сучасному світі і Ваша стаття тому підтвердження. Лаконічність тут є перевагою. Не зупиняйтеся на досягнутому, вивчайте цю тему глибше. -- Лобас О. О. (обговорення)

Вікторія Юріївна,дякую за вашу інформаційно наповнену статтю. Тема вашої роботи - дуже актуальна на сьогодні, і ви довели це у вашій статті. Було цікаво побачити Вашу думку щодо цього. -- Вихрист А.І. (обговорення)

Цікава стаття! Дякую! Згодна з тим, що інформація - інструмент у педагогіці для застосування індивідуального підходу до кожного учня. Зараз час змін, а отже інформація впливає на людей по-іншому. Давайте використовувати інформаційні ресурси в освіті якомога ефективніше та робити її кращою! Нєдорєз А.І. (обговорення)